MYK Web Portal

MYK Web Portal, Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyen, sınav başvurunu yapmış, sınava girmiş, başarılı yada başarısız olmuş adaylara hizmet ve bilgilendirme amacı ile Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından oluşturulmuş MYK Web Portal sayfasıdır. 


MYK Web Portalı üzerinden, MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için girilen Mesleki Yeterlilik Sınav Sonuçlarını öğrenebilir, belge basım ve Mesleki Yeterlilik Belgesi Teşvik Sorgulama işlemlerini yapabilir, Mesleki Yeterlilik Meslek Standartları Hakkında bilgi alabilir ve ilinizde yer alan Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu‘nu sorgulayabilirsiniz.

MYK portal sayfasına Ulaşmak için TIKLAYIN.

Mesleki Yeterlilik Başvurusunu Halen yapmadı iseniz aşağıdaki yazımıza göz atmanızda fayda var.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Başvurusu

Arama Terimleri: myk portal

4 Comments

  1. 2 iş dalında birden çalışıyorum. ikisi içinde belge almam gerekli mi? Teşvik olarak sadece 1 kez ucret iadesi alabileceğim belirtilmişti.

    • Merhaba, birden fazla iş dalında çalışanlar için çalıştıkları iş dalında mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu var ise birden fazla belge almak zorundadır. Sınav ücreti teşviğinden her kişi sadece 1 kez yararlanabilmektedir.

  2. Selamunaleykum. Ben elektrik çiyim ama MYK veren yerlerde bulunmuyor nereden alabilirim ve teşvik den yararlanabilir iyim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir